Aktywne środy z PBKM i Kasią Bigos

Jesteś w ciąży i chcesz zadbać o swoje zdrowie i kondycję? Zapisz się na darmowe zajęcia z trenerką Kasią Bigos i ćwicz bezpiecznie w domu! Kiedy? Każda środa września o 12:30

W każdą środę

Września

o 12:30

Zapisz się na najbliższe zajęcia

Kasia Bigos

Trenerka i szkoleniowiec w Polskim Centrum Fitness. Dziennikarka - freelancerka, blogerka, mistrzyni Polski i Europy POLE SPORT w kat. duety. Ekspertka ds. efektywnego rozciągania, holistycznego podejścia do pracy z ciałem, bezpiecznego treningu w ciąży i po porodzie. Autorka licznych kursów on-line dla kobiet w ciąży i specjalistycznych programów fitness'owych i stretching'owych.

Dlaczego warto zapisać się na zajęcia?

  • Zadbasz o swoje zdrowie i kondycję
  • Odciążysz kręgosłup i polepszysz oddech
  • Spędzisz czas z doświadczoną instruktorką fitness
  • i… aktywnie zaczniesz swój dzień!

Plan zajęć

Proste ćwiczenia wzmacniające na tych partiach ciała, które w trakcie ciąży ulegają szczególnemu osłabieniu przez zmieniające się ustawienie ciała. Trening rekomendowany do 34 tygodnia ciąży.

Trening wzmacniający - 01.09

Aktywność w której główną rolę będą pełniły delikatne ćwiczenia rozciągające. Trening rekomendowany na każdym etapie ciąży.

Trening rozciągający - 08.09

Sekwencje ćwiczeń rozluźniających i odprężających zakończone ćwiczeniami oddechowymi i krótką relaksacją. Trening rekomendowany na każdym etapie ciąży.

Trening rozluźniający - 15.09

Propozycja ćwiczeń przywracających ruchomość poszczególnych segmentów ciała, uwalniające napięcia redukujące bóle pleców. Trening rekomendowany do 34 tygodnia ciąży.

Trening mobilizujący - 22.09

Połączenie delikatnych ćwiczeń wzmacniających i rozciągających, a także przygotowujących do porodu z użyciem dużej piłki fitness. Trening rekomendowany na każdym etapie ciąży.

Trening na piłce - 29.09

Liczba miejsc ograniczona!

Dołącz na zajęcia