POŚPIESZ SIĘ! Do końca promocji zostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Image

Zabezpiecz przyszłość Twojego maluszka

w Miesiącu Świadomości Krwi Pępowinowej!

Image

Lipiec to wyjątkowy miesiąc, poświęcony świadomości krwi pępowinowej.

Zapisz się i oszczędzaj

Oferta jest ograniczona czasowo.

ImageImageImage
Image

Dlatego właśnie teraz

mamy dla Ciebie niezwykłą ofertę!

Zamów wybrany zestaw do pobrania krwi pępowinowej

za jedyne

Ale to jeszcze nie wszystko...

... zyskaj rok bankowania GRATIS!


Decydując się na bankowanie krwi pępowinowej swojego Maluszka w tym miesiącu,
pierwszy abonament zapłacisz dopiero za 2 LATA


ponieważ pierwszy rok jest dla Was zupełnie za DARMO! 😲

Image

Promocja skierowana jest do wszystkich rodziców bez ograniczenia związanego z terminem porodu.

Image

Zapisz się i oszczędzaj

Oferta jest ograniczona czasowo.

Image

Opinie klientów

Przemiła i rzetelna obsługa! Informacje przekazane przez specjalistę od początku bardzo rzetelne oraz wszelkie wątpliwości rozwiane. Cały proces wyboru i zamówienia odpowiedniego pakietu również przebiegł sprawnie i w miłej atmosferze. Polecam!

Justyna K.

Z usług PBKM korzystamy od 2021 r. Konsultanci są bardzo mili i wyjaśniają wszelkie niezrozumiałe kwestie. Polecamy tę formę zabezpieczenia przyszłości dziecka, ponieważ zdrowie jest najistotniejsze!

Justyna W.

Bardzo profesjonalna obsługa, wsparcie zarówno na etapie wyboru pakietu jak i później przy przekazywaniu materiału, dokumentów. Przy wynikach konsultacja z lekarzem. My jesteśmy bardzo zadowoleni, dlatego podjęliśmy decyzję i bańkowaniu krwi kolejnych dzieci. Polecam.

Artur B.

IconIcon

Bardzo profesjonalna obsługa klienta. Pani Martyna bardzo miła, cierpliwa (zanim się zdecydowałam to prosiłam o telefon kilka razy bo każdy punkt konsultowałam z mężem), odpowiedzi na wszelkie pytania, nie ma haczyków w promocji (skorzystalam ze zniżki ze względu na wiek ojca i pomimo tego, że było to aż 52 % co nie jest pewnie częste to nikt nie szukał haczyka jakby to obejść ). Bardzo dobra strona internetowa. Mam nadzieję, że jest to tylko na wszelki wypadek i że się nigdy nie przyda i że nie będę miala okazji zostawić opinii jak wyglądają inne procesy poza podpisaniem umowy, ale sam ten proces wypadł bardzo miło.

Kasia Z.

Polecam PBKM w 100%.Współpraca od samego początku układa się znakomicie zaczynając od pierwszego spotkania z pracownikiem PBKM, który kompleksowo wyjaśnił na czym polega umowa z jego firmą, jak wygląda pobranie materiału oraz jak jest bankowany, aż do kontaktu konsultanta w celu przedłużenia umowy i tu pragnę podkreślić, iż kompetencja konsultantów jest na bardzo wysokim poziomie. Pani, która się z nami kontaktowała potrafiła nam bez jakiego kolwiek problemu wyjaśnić i wytłumaczyć warunki umowy na kolejny jej okres.Dodatkowo duży plus za czytelność jak i intuicyjność strony internetowej po której bez problemu można się poruszać i dokonywać płatności za abonament.Na pewno będziemy kontynuować oraz zdecydowanie polecać współpracę z Polskim Bankiem Komórek Macierzystych.

Natalia M.

Zdecydowaliśmy się na bankowanie krwi bo uważamy że jest to polisa na zdrowie naszego dziecka której nie można wykupić w trakcie życia. Mam nadzieję że nie będziemy musieli jej nigdy użyć ale warto mieć. Cena jest wręcz śmieszna do tego co oferuje.

Mateusz B.

IconIcon

Przechowywanie komórek macierzystych to inwestycja w bezpieczną przyszłość Twojej rodziny.*

Image

*pod warunkiem zgodności tkankowej w układzie HLA

Copyright ©2024 Polski Bank Komórek Macierzystych. Wszystkie prawa zastrzeżone.